Dicsőségfal

2019, ősz

Közösen ültettünk:

A járókelő.hu csapata

II. és III. kerületi Bíróság csapata

Zsófi Lili Kovacs

Németh Dóra

Szabó Dorottya

Tóth Orsolya

Németh-Szebeni Zsófia

Szabó Levente

Szabó Vivien

Szabóné Kénesi Éva

Kerekes-Mikula Éva

Mikula Richárd

Mikula Léna

Róka Diána

Török Anikó

Török Adorján

Kmetykó Klára

Gergő Katalin

Tóth Gyöngyi

Németh Dalma

Némethné Végh Judit

Gelbné Németh Viktória

Gelb Ákos

Szabó Vivien

Bartók Béláné

Bartók Béla

Incze Boglárka

Gál István

Kovács József

Som Norbertné

Végvári Ági

Bolvári Zsófi

Bolvári Miklós

Németh Judit

Sudár Bianka

Kamarás Hanna

Sudár Gábor

Óbudai Kamarakórus

Mezei Ildikó

Borgström Márk

Liu Jin

Yang Zi Le

Nagy Kata

Kemeri-Mikó Zsolt

Pásztiné Gere Erzsébet

Zatykó Judit

Tóth Zsuzsanna

Nedev Ágota

Vántsa Anna

Török Sophie

Nagy Viktória

Fát adományozott és ültetett:

K&H Biztosító

Óbuda-Békásmegyer Polgármesteri Hivatal Igazgatási Osztály

Fát adományozott:

Elveszett Állatokért Alapítvány

dr. Varga József

Duna Autó Zrt.

DTC Solution

Buday Viktória

Bajkó István

Jánosi Ferenc

2019, tavasz

Közösen ültettünk:

Holczer Anett

Orosz Dávid

Visy Katalin

Doherty Anna

Umeh Kenneth

Bartha Ágnes

Végh Miklós

Markovics Kornélia

Dénes Gábor

Takács Anikó

Ádám Róbert

Ónodi Róbert

Kovács Enikő

Ónodi Noémi

Ónódi Emese

Czabai Zsolt

Czabainé Kenyéri Veronika

Az Építési Hatóság csapata:

Friedrich László

Markóné Tutervai Éva

Bereczk Imréné

Csergő Erika

Szatmári Bence

Szatmári Árpád

Gyurkó Piroska

Madarász Edit

Polgár János

Kerék Általános Iskola és Gimnázium 3.b, osztályfőnök Sáringer Márta

Ágoston Művészeti Óvoda

Első Óbudai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Áltatlános Iskola 5.b, osztályfőnök Nagy Róza

Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Gyermekvilág Óvoda

Fodros Általános Iskola

2018, ősz

Közösen ültettünk:

Ács György

Ács Györgyné

Darvas Mónika

Dr. Tóth Anikó

Jani Gábor

Első Óbudai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 5.b osztálya és osztályfőnöke, Nagy Róza

Kerék Általános Iskola és Gimnázium, 3.b és osztályfőnöke, Sáringer Márta

Hunor59 tanulócsoport

Lévay Luca

Lovász Tamás

Lukács Bence

Mayer Máté

Pártos Kata

Perjési Zsuzsanna

Richter Zsuzsi

Szilvai-Károly Zsuzsa

Takács Petra

Zolnai Ambrus

Zolnai Imre

Fát adományozott:

Dr. Indig Zsuzsanna

DTC Solution

Józsa Dorottya

Kiss Borbála

Mihály Levente

Papp Eszter

Real Management Kft.

Schneider Géza

Szőnyi Ildikó

Takács Klára

Tóth Balázs

Zotter Orsolya